Микола купив m олiвцiв по 80к.i 6 зошитiв по n коп.На скiльки бiльше заплатив хлопчик за зошити

,нiж за олiвцi?обчислiти значення отриманого виразу при m=7 ,n=95.

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Олівці=m×80коп=7×80коп=560коп=5 грн 60 коп

Зошити=6×nкоп=6×95коп=570коп=5 грн 70 коп

5 грн 70 коп - 5 грн 60 коп = 10 коп

На 10 коп більше