після того як від дроту завдовжки 74м відрізали кусок залишилося 29 м .Скілільки метрів дроту

відрізали?

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
Було 74м
Відрізали ?м
Стало 29м

74-29=45(м)

Відповідь: відрізали 45 метрів
Отвечает Galushka Zahar.

74-29=45 м відрізали