Туристи пройшли за 1 день 1/3 всього шляху, а за 2 день — 1/3 , за 3 день 1/2 нової остачі , а за

4—й день решту , 16 км . Чому дорівнює весь шлях

Ответы на вопрос

Отвечает Мамкина Настя.

весь шлях х


за перший день 1/3х


за другий день (х-1/3х)*1/3=2/9х


за третій день (х-1/3х-2/9х)*1/3=4/27х


четвертий день 16 км


складемо рівняння


х-1/3х-2/9х-4/27х=16


8/27х=16


х=16:8/27


х= 54 км весь шлях