На свято купили 600 повітряних кульок.Сині кульки становлять 1_10 всієї кількості,а жовті 1_6

решти.скільки купили жовтих кульок.. Там де 1_10 і 1_6 це у стовпчик

Ответы на вопрос

Отвечает Денисов Денис.

600 : 10 = 60 (к) - синих

600 - 60 = 540 (к) - решта

540 : 6 = 90 (к) - жёлтые

Видповидь: купили 90 жёлтых шариков