протягом дня бібліотеку відвідало 975 дітей . Першого дня в бібліотеці побувало 245 дітей.другого

дня на 54 дитини більше . скільки дітей відвідало бібліотеку третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Копущу София.

1)  245 + 54 = 299 чел -  за второй день

2) 245 + 299 = 544 чел -  за два дня.

3) 975 - 544 = 431 чел - в третий день - ОТВЕТ

Отвечает Алпамыс Мади.
245+299=544 - другого дня
975- 544= 431 -3 дня