Ціна вихідного квитка на футбольний матч складала 180грн .Після сниженя вхідної плати кількість

глядачів збільшилася на 50%, а виручка зросла на 25% . Скільки став коштувати квиток після зниження ціни?

Ответы на вопрос

Отвечает Агаев Исмаил.

Смотри.

180-25% = 135 (грн)

Это не 100%)

Отвечает Ланчези Влад.

Было участников - Х, скидка -у.

Запишем такое выражение.

180*X*(125%) = 180*(X*150%)*y

225*x = 270*x*y

Находим скидку - у.

у = 225/270 = 5/6

Находим новую цену билета

180 * 5/6 = 150 грн - новая цена билета - ОТВЕТ