За день у магазині продали у 2 рази більше пачок чаю ніж банок кави. Маса пачки чаб 50 г. А банки

кави -150 гр. Скільки продали грамів кави, якщо чаю продали 600 гр?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

900 г

Пошаговое объяснение:

Нехай кави продали х банок, тоді чаю продали 2х пачок.

Якщо маса 1 пачки чаю 50 г, тоді маса проданого чаю

2х*50=600 ⇒

х=6

Маса проданої кави:

х*150=6*150=900 (г)