задача за день у магазині продали у два рази більше пачок чаю ніж банок кави маса пачки чаю 50 г в

банки кави 150 г скільки продали грамів кави якщо чаю продали 600 г

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Анастасия.

Ответ:

900 г кави за день

Якщо чаю продали 600 г і одна пачка важить 50 то всього продали 12 пачок чаю.Оскільки чаю в 2 рази більше то кави продали 6 пачок.150 г ×6=900г

Отвечает Горун Софія.

Ответ:

900 г.

Пошаговое объяснение:

2х*150=

х=6

х*150=6*150=900 г.