Үлес дегеніміз не? 6/1сағат=?мин 10/1сағат=?мин 6/1тәулік=? сағат 2/1центнер=?кг 30балл берем

комектендерши срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Шихов Роман.
6/1сағ=10мин
10/1сағ=6мин
6/1тәу=4сағ
2/1ц=50кг