ПОБУДУВАТИ ПРЯМОКУТНИК ІЗ СТОРОНАМИ 5 СМ І 2 СМ ТА ЗНАЙТИ ЙОГО ПЕРИМЕТР 2 КЛАС


Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Нарек.
Якщо у прямокутника буде довжина 5см, а ширина 2см то периметр буде =14см тому що (5+2)×2=14см
Отвечает Павленко Александр.
P = (a+b) * 2
P = (5+2) * 2 = 14 cm
Ответ : 14 cm