Допоможіть будь ласка Умова: квадрат зі стороною 12см.і прямокутник,одна із сторін якого дорівнює

10см, мають рівні периметри.Чому дорівнює невідома сторона прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Мария.

12 *4= 48

48- (10 +10)=28

28/2 = 14

Ответ 14