Квадрат зі стороною 12 см і прямокутник,одна із сторін якого дорівнює 10 см мають рівні периметри.

Чому дорівнює невідома сторона прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Тагирова Расиля.
Рквадр=4а
Рквадр=12*4=48см.
Рпрям=2(а+b)=2(10+b)
Рквадр=Рпрям.
2(10+b)=48
10+b=48:2
b=48:2-10
b=24-10
b=14.

Відповідь: невідома сторона прямокутника дорівнює 14 см.