в овочесховищі було 357 ц білої картоплі й 248 ц рожевої. за місяць зі сховища до їдальні забрали

28 ц картоплі. скільки центнерів картоплі залишилося в овочесховищі? розвяжи задачу трьома виразами, склавши вирази

Ответы на вопрос

Отвечает Ушкалов Женя.

357 + 248 = 605 (ц) – було картоплі всього.

605 – 28 = 577 (ц) – залишилось картоплі.

(357 + 248) – 28 = 577 (ц) – залишилось картоплі