В овочесховищі зберігалася картопля. Коли з овочесховища вивезли 7250 кг картоплі, залишилося на

3240 кг менше, ніж вивезли. Скільки кілограмів картоплі було в овочесховищі?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллаева Нурайя.

1)7250-3240=4010 кг залишилось
2)7250+4010=11260 кг було
=====================================

Отвечает Зиновчик Арсений.

Вивезли-7250кг
Залишилося-?, на 3240кг менше, чiм вивезли
                      Ришение
1) 7250-3240=4010(кг)
2) 7250+4010=11260(кг)
Отвит: 11260 кг картоплi було в овочесховищi