Маса 5 пакетив цукру 25грам. А чая 2 пакеты 4 грама .на сколько грам маса одного пакета цукру

больше от масы одного пакета чая

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Георгий.

Ответ:у 2.5 раза


Пошаговое объяснение:Так як у нас є 5 пакетів, які важать 25 грам, то 1 пакет (25÷5=5грам)

2 пакети чаю 4 грами разом то 1 пакет(4÷2=2 грами) тепер щоб дізнатися відповідь потрібно 5÷2=2,5 рази