трикутник ABC рівносторонній а д ам перпендикулярний до його площини Знайдіть периметр і площу

трикутника МВС,якщо AB=3см

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Алексей.

Відповідь:

Р=10 см

S=корінь 20


Покрокове пояснення:

S= корінь р(р-а)(р-б)(р-с)

АВ=ВС=СА=3 см

МВ=ВА=ВС=3 СМ

Р=3+3+4=10(см)

S=корінь 5(5-3)(5-3)(5-4)=корінь 20