Як розв'язати задачу : було зібрано врожай з 28 га поля,що становило7/12 площі поля.Яка площа

всього поля???будласка допоможіть з рішенням

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анастасия.

Ответ: площадь всего поля 28*12/7=4*12=48 га

Ответ 48 га


Пошаговое объяснение: