Мудрагелик має по одному важку вагою 1г, 2г,3г,4г,5г. Скількома різними способами він може зважити

за допомогою цих важків на шалькових терезах предмет масою 10 г, якщо важки класти як на одну, так і на обидві шальки?

Ответы на вопрос

Отвечает Прибылова Людмила.

Відповідь:

3

Покрокове пояснення:

1)5+4+1=10

2)3+4+1+2=10

3)3+2+5=10