Мудрагелик має по одном важку вагою 1г,2г,3г,4г,5г.Скількома різними способами він може зважити за

допомогою цих важків на шалькових терезах предмет масою 10г,якщо важкм можна класти як на одну,так і на обидві шальки.

Ответы на вопрос

Отвечает Чепорева Алиса.

Відповідь:

походу 3

Покрокове пояснення:

1)5+4+1=10

2)3+4+1+2=10

3)3+2+5=10