швидкість течії річки становить 0,09 власної швидкості катера.знайдіть швидкість катера проти течії

річки,якщо швидкість течії дорівнює 1,8 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.

пусть собственная скорость катера=х

тогда 0,09*х=1,8

х=1,8/0,09=20 км/ч

против течения

20-1,8=18,2 км/ч