Магазин продав за три дны 1776 кг картоплы, причому за другий день продали в 2 рази быльше , ніж за

перший, а за третій ---у 3 рази більше, ніж за перший. Скільки кілограмів картоплі продавали кожного дня? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РЕШИТЬ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Рог Вова.

Ответ:

296

592

888

Пошаговое объяснение:

x+2x+3x=1776

6x=1776

x=1776/6

x=296 первый

296*2=592 второй

296*3=888 третий