Витратити емалевої фарби на одношарове покриття становлять 180г на 1м.кв. чи вистачить 3кг

емалі,щоб поф?арбувати стіну довжиною 6 м і висотою 3м

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

не хватит

Пошаговое объяснение:

1) 6 * 3 = 18 (м²) - площадь стены

2) 18 * 180 = 3240 (г) = 3,240 (кг) > 3 кг - нужно на стену