Витрати емалевої фарби на одношарове покриття становлять 180 г. на 1 м2.Чи вистачить 3 кг. емалі,

щоб пофарбувати стіну довжиною 6 м. і висотою 3 м.?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксюша.
1) 6*3=18 (м²) - площадь стены
2) 180*18=3240 (г) - нужно краски
Ответ: не хватит.