Витрати емалевої фарби на одношарове покриття становить 180 г 1 м(2) . Чи вистаяить 3 кг емалі ,

щоб пофарбувати стіну довжиною 6 м і висотою 3 м ?

Ответы на вопрос

Отвечает Клёвин Андрей.
1) 6*3=18кв.м площадь стены;
2) 180*18=3240 гр или 3кг 240гр.
3)3240-3000=240гр не хватит.