Ціну товару спочатку збільшили на 50% а потім зменшили на 50% Якою стала ціна товару якщо спочатку

вона становила 16 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Zeps Elvis.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

1.16×50:100=8 (увеличилась цена)

2.16+8=24 грн( стала цена)

3.24×50:100=12грн (уменьшилась цена )

4.24-12=12грн (стала цена)