Знайдіть абс - ? якщо а+б= 13, с/б= 10,а+б+с= 33


Ответы на вопрос

Отвечает Хачкинаян Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а+b= 13        ( 1 )

с/b= 10         ( 2 )

а+b+с= 33    (3 )

1) запишемо вираз ( 3)  у вигляді

(а+b)+с=33

і підставимо значення суми (а+b) із виразу (1)

13+с= 33

с= 33-13

с= 20

2) Підставимо значення с у вираз (2)

20/b= 10

b= 20:10

b= 2

3)Підставимо значення b у вираз (1)

а+2=13

а= 13-2

а=11

Відповідь : a= 11; b=2; c=20