Дід продав 240 кг картоплі. Першого дня було продано 3/16 картоплі, а другого дня - 7/16.Скільки

кілограмів картоплі було продано за два дні? Помагите мне

Ответы на вопрос

Отвечает Барковский Никита.

240*(3/16)= 45

240*(7/16)=105

105+45=150



Отвечает Гордиенко Александра.

Ответ:

150 кг картоплі

Пошаговое объяснение:

240/16=15 - 1/16

15*(3+7)= 150(кг)