Зі 100 кг свіжих яблук виходить 19 кг сушених.Скільки кілограмів сушених яблук можна одержати із 8

т свіжих?

Ответы на вопрос

Отвечает Курылёв Тарас.
8т=8000кг
100кг=19кг
8000кг=х кг
отже х=(8000*19):100=1520кг
Ответить 5200кг
Отвечает Гаун Яна.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

8т - 8000 кг

100 кг - 19 кг

8000 кг - Х кг

х=(8000*19):100=1520 кг