Радіус першого круга дорівнює 3, а радіус другого круга - 4. Який радіус має круг, площа якого

дорівнює сумі площ двох кругів?

Ответы на вопрос

Отвечает Ишмухаметов Вадим.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

Площа круга S=πr², радіус r=√(S/π)

Сума площ першого і другого кругів: Ss.=π(r1²+r2²),

тоді r=√(π(r1²+r2²):π)=√(r1²+r2²)= √(3²+4²)=√(9+16)=√25=5