Знайдіть два числа кожне з яких більше за мінус шість тринадцятих, але менше за мінус п‘ять

тринадцятих. (Це все дроби).

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Матвей.

Ответ:

-16/39

-17/39

Пошаговое объяснение:

-5/13=-5*3/13*3=-15/39

-6/13=-18/39


-18/39<-17/39<-16/39<-15/39