Потрібно відремонтувати 65 км дороги. Першого тижня відремонтували 4/13 всієї дороги? Скільки

кілометрів дороги залишилося відремонтувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanov Djafar.

Ответ:

65:13*4=5*4=20 км дороги отремонтировали

65-20=45 км осталось отремонтировать



Отвечает Карпов Андрей.
1) 65:13*4=20 (км) - відремонтували першого тижня
2) 65-20=45 (км)
Відповідь: залишилось відремонтувати 45 км дороги