Один з кутів трикутника вдвічі менший за другий і на 12 більше за третій .Знайдить кути трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Вологжанин Антон.

Ответ:

х перший

2х дргий

х-12 третий

х+2х+х-12=180

4х=192

х=48 один угол

2х=96 второй угол

х-12=36 третий угол

проверка:

48+36+96=180

180=180

Пошаговое объяснение: