Знайди суму трьох послідовних чисел, найбільше з яких має 3 дес. 2 од.


Ответы на вопрос

Отвечает Галяутдинов Ратмир.

Ответ:93

Пошаговое объяснение:це число 32 тобто два менші числа це 31 і 30, додамо :

32+31=63+30=93