Із двох міст, відстань між якими 975 км, одночасно виїхали назустріч один одному два мотоциклісти

зі швидкістями відповідно 30км/год і 45км/год. Через скільки годин вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Бороденко Сергей.

Ответ:

через 13 годин

Пошаговое объяснение:

Знайдемо швидкість зближення:

v = 45+30=75км/год

Знайдемо час:

t=975/75=13 годин