Автобус за першу годину проїхав 60 км, за другу - 66 км, за третю 56, за четверту 70км. Скільки

кілометрів у середньому за годину долав автобус.

Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Даня.

Відповідь:

60+66+56+70=252

252÷4=63(км/год)

Покрокове пояснення: