Накресли 2 прямокутники що мають однакови площи але ризни сторони Знайди их периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Бикташева Виолетта.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

А=2 см, b=6 см,  

S1=2*6=12 см кв.  

P1=2+2+6+6=16 см  

а=3 см, b=4 см,  

S2=3*4=12 см кв.  

P2=3+3+4+4=14 см