Даю 50 баллов.Геометрія 10 клас.Знайдіть координати середини відрізка

CD,якщо:1)C(0;2;-7),D(6;-4;-9). 2)C(2;-4;9),D(7;4;0).

Ответы на вопрос

Отвечает Miftahov Karim.
1)C(0;2;-7);D(6;-4;-9)

x=(x1+x2)/2=(0+6)/2=3

y=(y1+y2)/2=(2-4)/2=-1

z=(z1+z2)/2=(-7-9)/2=-8
A(3;-1;-8)

2)C(2;-4;9);D(7;4;0)

x=(2+7)/2=9/2=4,5

y=(-4+4)/2=0

z=(9+0)/2=9/2=4,5

B(4,5;0;4,5)