Першого дня у саду висадили185саджанців вишень і286 черешень, другого дня198 вишень і209

черешень.на скільки більше висадили за два дні черешень ніж вишень?

Ответы на вопрос

Отвечает Нягин Иван.

Пошаговое объяснение:

185+198=383 вишни высадили за два дня

286+209=495 черешен высадили за два дня

495-383=112 черешен больше чем вишен

Ответ: на 112 черешен больше чем вишен

Отвечает Павлюк Анастасия.

185+198=383 вишень за два дні

286+209=495 черешень за два дні

495-383= 112. Відповідь черешень висадили на 112 сажанців більше ніж вишень