у 5 класі навчається 32 дитини що становить 11/12 кількості учнів 5бе а в 5ве навчається8/9

кількості учнів 5 ве скільки всього дітей навчається у 3 класах

Ответы на вопрос

Отвечает Passagir Victor.

Ответ:101 уч

Пошаговое объяснение:

32:8*9=36

36:12*11=33

32+36+33=101