У саду росло 104 дерева.)3/8 усіх дерев яблуні,1/4 усіх дерев - груші, а решта вишні.Скільки

лишень росло у саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Зелюкин Александр.

Ответ:

39 вишень росло у саду

Пошаговое объяснение:

1)104*3/8=104*3:8=39- яблунь;

2)104*1/4=104*1:4=26 - груш

3)104-(39+26)=39 - вишні