Підприємство придбало 9 приладів першого та другого типів. Один прилад першого типу коштує 2000

грн., другого – 3000 грн. За всю покупку заплатили 22000 грн. Скільки купили приладів першого типу?

Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Сергей.

Ответ:

5 штук

Пошаговое объяснение:

Первого типа - х штук

Второго типа - у штук

Система уравнений:

2000х+3000у=22000

х+у=9

Из второго:

у=9-х

Подставляем в первое:

2000х+3000(9-х)=22000

2000х+27000-3000х=22000

1000х=5000

х=5 штук приладів 1го типу