у першому ящику було в 5 разів більше груш ніж у другому. Коли з першого ящика взяли 16 груш, а в

другий поклали 12. скільки груш було спочатку у кожному ящику ​

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

У другому-x груш

У першому - 5x груш

5x-16=x+12

4x=28

x=7- у другому

5x=5*7=35 у першому