Знайдіть найбільше і найменше значення функції f(x) = 3x2 - x3 на проміжку [-1; 3]


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Юля.
F(-1) = 3*2 + 3 = 9 (max)
f(3) = 3*2 - 9 = -3 (min)