У 5 коробках по 5 кг печива,а в 3 коробках по 3 кг льодяників.Чого більше і на скільки кілограмів?

Знаю що задача на 3 дії

Ответы на вопрос

Отвечает Адельбеков Фархад.

Ответ:

16 кг

Пошаговое объяснение:

1)5*5=25(кг) печива всього

2)3*3=9(кг) льодяників

3)25-9=16(кг) печ. більше ніж льодян.

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:печенья на 16 кг больше

Пошаговое объяснение:1) 5*5=25

2)3*3=9

3)25-9=16(кг)