у марічки 2 автомати- 1 обмінює 1 жовтий жетон на 4 червоні жетони, інший обмінює 1 червоний жетон

на 3 білих. у марічки 4 білі жетони. після 11 -ти обмінів дівчинка мала 31 жетон. скільки з них червоних?

Ответы на вопрос

Отвечает Шипагина Катюша.

4×4+2=18

11+3=14

14×31=364