На координатному промені позначено точки А(2); В(7); С(12). Знайдіть відстань між точками.


Ответы на вопрос

Отвечает Тимоховец Алеся.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

AB=7-2=5

BC=12-7=5

AC=12-2=10