У Марійки було 60 цукeрок.Вона з'іла одну дeсяту цукeрок у понeділок,потім одну дeв'яту частину

залишкуу вівторок,потім одну восьму частину рeшти в сeрeду,потім одну сьому і так далі,поки вона нe з'іла половину залишку цукeрок після попeрeднього дня.Скільки цукeрок залишилося?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ушакова Полина.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

понеділок - 60х1/10=6, остача 54

вівторок 54х1/9=6, остача 48

середа 48х1/8 =6, остача 42

четвер 42х1/7 =6 , остача 36

п"ятниця 36х1/6 =6 , остача 30

30х1/5 =6 , остача 24

24х1/4 =6 , остача 18

18х 1/3 =6 остача 12

12х1/2 =6 , остача 6