У коробці лежать 6 кульок: сині червоні та білі. Білих - у 3 рази більше ніж червоних. Скільки

синіх кульок ? (Для 2 класу)

Ответы на вопрос

Отвечает Терехов Денис.

Ответ: 1 кулька

Пошаговое объяснение:

Розв'язання. Синіх кульок не може бути більше 1, якщо, наприклад, синіх кульок 2, тоді червоних кульок 2 + 3 = 5, разом синіх та червоних кульок 2 + 5 = 7, що вже більше від 6.

1 спосіб.

Якщо синя кулька 1, тоді

1 + 3 = 4 (к.) - червоних кульок у коробці.

6 – 4 – 1 = 1 (к.) - білих кульок у коробці.

2 спосіб.

4 червоні + 1 синя + 1 біла = 6 (к.) - всього кульок у коробці.

Відповідь: 1 кулька.