у книзі 80 сторінок.Дівчинка прочитала четверту частину книги.Скільки ще сторінок їй залишилось

прочитати?

Ответы на вопрос

Отвечает Чекан Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 80*1/4=80/4=20 сторінок дівчинка прочитала

2) 80-20=60 сторінок їй залишилось прочитати