У їдальні за тиждень витратили 360 кг картоплі, що становить 3/4 з того, що було. Скільки картоплі

залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Ремесленников Иван.

Відповідь:

120

Покрокове пояснення:

\frac{3}{4} =360 кг.

х кг=\frac{1}{4}

х=\frac{360*\frac{1}{4} }{\frac{3}{4} }

х=\frac{90}{\frac{3}{4} }

х=120